POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN!

Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yıldönümü vesilesi ile çalışmalarımıza her zaman destek veren ve kentimizde huzur ve düzenin sağlanması için çalışan polislerimizin bu önemli gününü kutlamak amacıyla Tarsus Kent Konseyi Bisiklet Topluluğu olarak "Polis Haftası Bisiklet Turu" düzenlendi.
07 Nisan 2021 Çarşamba günü saat 18:30 da "Tuğralı Kavşak" olarak bilinen noktadan yüze yakın bisikletlinin katılımıyla başlayan bisiklet turu kentimizin ana arterlerinde devam ederek Tarsus Emniyet Müdürlüğü bahçesinde yapılan törenle sona erdi.
Tarsus Kent Konseyi Bisiklet Topluluğu olarak pandemiden korunma kurallarına uyularak yapılan turda hem polis teşkilatımız kutlandı hem de bisikletli ulaşımın yaygınlaştırılması konusunda farkındalık oluşturuldu. Kent Konseyi Bisiklet Topluluğu olarak amacımız kentimizde sağlıklı ve çevre dostu ulaşımın yaygınlaşmasına katkıda bulunmak.
Başta emniyet müdürümüz olmak üzere polis teşkilatının tüm mensuplarını kutluyoruz ve bisikletli ulaşımın geliştirilmesi konusunda verdikleri destek için teşekkür ediyoruz.

TARSUS KENT KONSEYİ

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s