4 NİSAN 2021 GURURUMUZ , SPORCU ATLET CEM ÖZSU İLE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ONLİNE SÖYLEŞİMİZ…

Bu yıl 18 yaş altında Türkiye şampiyonu olan Cem Özsu’yla halen bulunduğu milli takım kampına bağlanarak online bir söyleşi gerçekleştirdik. Tarsus Kent Konseyi Başkanı Dr. Ali CERRAHOĞLU moderatörlüğünde gerçekleşen bu keyifli söyleşide Hem Cem ÖZSU’yu biraz daha yakından tanımış olduk hem de atletizmden bahsedip, kentimizde sporu konuştuk. Geniş bir yelpazeyle açtığımız bu söyleşide Kentteki yerel kulüplerin ve yerel yönetimlerin de sportif faaliyetlerde ilerleyebilmesi için destekleyici ve geliştirici çalışmalardan, Kentteki spor alanlarının ve komplekslerinin daha nitelikli bir hale getirilmesi gerektiğine kadar birçok konuyu ele aldık.

Aynı zamanda atletimizin de antrenörlüğünü yapan Değerli Mustafa KARADUMAN hocamız canlı yayınımıza bağlanıp; Cem’in atletizm yolculuğunu bizlerle aynı heyecanla paylaştı.

Dr. Ali CERRAHOĞLU’nun kentimizde ki sportif çalışmalar hakkında bir değerlendirme yaparsak; Nasıl bir sistem kurdunuz Tarsus’ta? sorusuna antrenör Mustafa KARADUMAN: Çok az sayı ile başlayan bu yolculukta sıkılmadan Tarsus’taki okulları gezerek, duyurular yaparak sporcu sayımızı artırdık ve elimizde faydalı bir havuz oluşmuş oldu ve bu sayede çok güzel dereceler elde ettik, birlikte çeşitli faaliyetler gerçekleştirdik. Cem gibi istikrarlı sporcularımızla da bu inancımız daha da arttı dedi.

Bu başarıların tanıtımı ve duyurusu, basında ve gerekli mecralarda daha çok yer almalı çünkü; amaç reklamdan çok bu kanallarla daha fazla çocuğa ulaşıp, atletizmi tanıtmak ve spora teşvik etmeye yönelik önemli bir adım olduğunu belirten Dr. Ali CERRAHOĞLU, keyifli geçen bu online söyleşide Cem ÖZSU ile ilgili şimdiki hedeflerinin ne olduğunu, günlük yaşam ve sportif faaliyetlerini ve merak edilen daha birçok konuyu konuştular. Kaçıranlar ve merak edenler bizi Tarsus Kent Konseyi sosyal medya hesaplarımızdan yahut bu link üzerinden de takip edebilirler.

https://fb.watch/4Kqsu34hJk/

Sporcumuz Cem ÖZSU’ yu başarılarından dolayı kutluyor ve

Başarılarının devamını diliyoruz…

TARSUS KENT KONSEYİ

#400mU18avrupaŞAMPİYONASI

#300mU18salonTÜRKİYEşampiyonu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s