20 ŞUBAT 2021 TARSUS KENT KONSEYİ OLARAK PANDEMİ DÖNEMİNDE CANLI YAYINLARLA SEVGİLİ TARSUSLULARA ULAŞIP, BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYORUZ. KONUMUZ SAGLIKLI BESLENME VE BESLENME ÖNERİLERİ.

Beslenme ve Diyet Uzmanı A.Ü Doç.Dr.Alev Sezer ile Sağlıklı Beslenme ve hastalıkların önlenmesinde beslenmenin önemi konulu söyleşi; Tarsus Yeryüzü Pazarı youtube kanalından ve Tarsus Kent Konseyi Facebook sayfasından canlı olarak yapıldı.

Modaratörlüğünü Tarsus Kent Konseyi Başkanı Dr. Ali Cerrahoğlu’nun yaptığı söyleşide, Doç. Dr. Alev Sezer; Sağlıklı beslenmenin tanımını yaparak, yeterli ve dengeli beslenmenin sağlığın temelini oluşturan çok önemli bir faktör olduğunu, sağlıklı beslenmenin sağlığın korunması, geliştirilmesi, hastalıkların önlenmesi ve yaşam kalitesinin artırılması açısından büyük önem taşıdığını ve bu pandemi döneminde öneminin bir kez daha anlaşıldığını belirtti. Ayrıca besin gruplarına göre sağlıklı beslenme tabağı nasıl olmalı konusunda bilgi verdi ve izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Canlı yayınımızı kaçıranlar, yayınımızı facebook üzerinden Tarsus Kent Konseyi adresimizden izeyebilirler.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s